#SUBsale
ArcadeBulls
09.12.2017 18:38:12
Twitch

Ušetřete 20% na všech nových subech, včetně darovaného předplatného!

Nyní je ještě snadnější podporovat ty streamery, které máte rádi a obdarovat kohokoliv dárkem na Twitchi! Počínaje dneškem až do 6. ledna dostanete 20% slevu z prvního měsíce nového předplatného na jakýkoliv kanál nabízející Subscribe.

Darované předplatné má zcela poprvé také 20% slevu! Ať už si vyberete jakoukoli možnost, streameři budou z vašeho předplatného stále dostávat stejnou podporu, jako kdyby byly zakoupeny za běžnou cenu.

Poskytování předplatného někomu je super. Stačí kliknout na jejich jméno v chatu a když se objeví uživatelská karta, zobrazí se tlačítko "Darovat předplatné". Nebo můžete kliknout na tlačítko Předplatné v horní části stránky kanálu, vybrat položku Darovat předplatné a zadejte uživatelské jméno do vyhledávacího pole a vyberte příjemce.

Dostaňte se do Vánočního ducha letos tím, že podpoříte streamery a rozšiřte radost tím, že obdarujete své kamarády, a to vše se slevou 20%!

Co myslíš tím "nové" předplatné?
Znamená to, že tuto slevu můžete získat pouze na kanálu, na který nejste předplaceni alespoň 32 dní.

Existuje limit pro to, kolik odběrů nebo nadaných nabídek mohu koupit za 20% slevu?
Ani náhodou! Dokud se kvalifikuje předplatné jako nové, bude zlevněno.

Platí to pro Partnerské i Affiliate kanály?
Ano pro oba typy, pokud nabízejí opakované předplatné.

Platí tyto možnosti předplatného pro všechny úrovně - 4.99, 9.99, 24.99$?
Ano, pro všechny úrovně předplatného.

Jak dlouho bude předplatné s 20% slevou?
Pouze pro první měsíc nového předplatného je 20% sleva. Po uplynutí jednoho měsíce se vrátí na normální cenu. Darované předplatné trvá jen jeden měsíc a tento měsíc je během tohoto prodeje s 20% slevou.

Co daň a DPH?
20% sleva je na základní cenu předplatného před uplatněním všech daní. Daně se uplatňují za zvýhodněnou cenu.

Kdy přesně se to děje?
Akce již započala a bude trvat do 6. ledna 2018!

Kde mohu získat 20% slevu?
Ve webovém prohlížeči pro stolní počítače (www.twitch.tv), mobilním webovém prohlížeči Android (m.twitch.tv) a vstupní stránce pro přihlášení (subs.twitch.tv) je k dispozici 20% z prvního měsíce, Tato sleva není k dispozici v aplikacích Twitch Mobile ani v aplikaci Twitch Desktop App.

V internetovém prohlížeči pro stolní počítače (www.twitch.tv) je k dispozici 20% sleva na darované předplatné. Tato sleva není k dispozici v mobilním webovém prohlížeči, vstupní stránce odběru, ve službě Twitch Mobile App ani v aplikaci Twitch Desktop App.

Mohu si koupit předplatné kanálu, kde jsem obdržel předplatné darem?
Ano můžeš. Pokud máte aktivní darované předplatné kanálu, můžete subscription zakoupit buď tlačítkem předplatného v pravém horním rohu přehrávače videa, nebo na stránce správy předplatného. Budete účtován až po ukončení dárkového předplatného.

Mohu koupit někomu vyšší úroveň subu? Můj kamarád má sub za 4,99 dolarů a chci mu darovat upgrade na částku 24,99 dolarů za měsíc.
Vylepšení úrovní nejsou v současné době k dispozici prostřednictvím darování předplatného.

Mohu odmítnout darované předplatné?
Když vám někdo dárky udělí, automaticky obdržíte předplatné a odběratel od partnera nebo Affiliate obdrží podporu z tohoto odběru. Můžete se rozhodnout zakázat výhody předplatného, ​​pokud vám tento kanál nevyhovuje, ale chceme se ujistit, že podpora stále přichází danému streamerovi tak, jak darující zamýšlel. Výhody pro předplatné můžete vypnout na stránce správy předplatného.

Jsou darované předplatné vratné?
Ne. Všechny nákupy jsou konečné.

Co se týče předplatného v rámci celých týmu?
Darování předplatného momentálně není k dispozici pro odběry týmů.

Mohu darovat předplatné přes moje Twitch Prime předplatné?
Ne, předplatné služby Twitch Prime nelze použít k darování předplatného jinému uživateli.