Ankhbot se připojuje ke Streamlabs
ArcadeBulls
23.11.2017 09:56:50
Tech


Zdravím Amicis a ostatní streamery,

Streamlabs nedávno zjišťoval, který chat bot je nejoblíbenější a nejužívanějš. Ankhbot vyšel jako jasný vítěz a vzhledem k vývoji Streamlabs v posledních měsících bylo velmi reálné, že se funkce chatbotu připojí do Streamlabs, ostatně byla to nejžádanější funkce.

Již dnes je jasné, že Ankhbot se připojuje ke Streamlabs.


Veškeré současné funkce Ankhbotu zůstávají, nové funkce budou silně propojeny se Streamlabs API včetně možnosti administrace vašich alertů -- možnost přeskočit notifikaci, zapnout/vypnout zvuk, pozastavit či spustit alerty či otestovat notifikaci. Ankhbot bude nyní také propojen s Loyalty nástrojem a API - možnost importovat, přidávat či redukovat loyalty body skrz bota.


Kdo nepoužívá Ankhbota, jedná se o bezplatný nástroj pro kompletní správu streamu, nabízející více jak 100 nástrojů od základních nastavení v Dashboardu, příkazů, giveawayů, songrequestů až po sofistikované implementace skriptů pomocí Pythonu či propojení s Discordem.


Celá řada Amicis streamerů používá Ankhbota řadu měsíců či let. Pokud máte tedy jakékoliv dotazy týkající se tohoto chatbota, věřím, že vám na Discordu pomůžou s případnými dotazy.