PayPale, toto jsou Bity
ArcadeBulls
22.11.2017 10:50:03
Twitch

Krátce po TwitchConu jsme začali představovat nové funkce, které vám usnadňují projevit lásku vašim oblíbeným streamerům pomocí Bitů and Subů. Jsme rádi, že můžeme dnes ohlásit další možnost: od této chvíle budete moci nakupovat Bity se službou PayPal v USA a v EU (viz úplný seznam zemí v sekci FAQ).

Myslíme si, že toto otevře dveře Bitům pro mnohé z vás, kteří se až dosud nemohli účastnit hypování pomocí cheerů, jako jsou tyto ...

FAQ

Kde budu vidět možnost zakoupit Bity s PayPal?
Pokud se nacházíte v USA nebo některé z níže uvedených zemí EU, můžete si koupit bity na libovolném kanálu Twitch, který má povolený počet bitů kliknutím na tlačítko Získat bity nad přehrávačem videa. Jakmile vyberete balíček, který chcete koupit, budete moci zvolit PayPal jako platební metodu. PayPal může být volbou při nákupu bitů v systémech iOS a Android, pokud bydlíte v zemi, kde společnost Apple nebo Google nabízejí PayPal pro nákupy v aplikacích.

Bity stále obsahují ochranu před tzv. "chargebacky", i když byly zakoupeny pomocí PayPal?
Ano, Bity stále poskytují ochranu proti tzv. "chargebacky", tj. navrácení peněz od streamera, ať už byly zakoupeny prostřednictvím PayPal nebo jinou metodou.

Kdysi jsem si zakoupil Bity přes Amazon, ale chtěl bych přejít na PayPal. Jak to udělám?
Začněte nakupovat Bity jako obvykle. Jakmile se dostanete k obrazovce s potvrzením, které je uvedeno níže, klikněte v pravém horním rohu na možnost Změnit platební službu a poté si uvidíte možnost vybrat PayPal pro svůj nákup.


V jakých zemích je služba Paypal for Bits k dispozici?
Nabízíme službu PayPal for Bits v USA a následujících zemích v Evropě: Rakousko, Belgie, Bulharsko, Chorvatsko, Kypr, Česká Republika, Dánsko, Estonsko, Finsko, Francie, Německo, Řecko, Maďarsko, Irsko, Itálie , Lotyšsko, Litva, Lucembursko, Malta, Nizozemsko, Polsko, Portugalsko, Rumunsko, Slovinsko, Slovensko, Španělsko, Švédsko a Spojené království.