Dejte Twitch Dárek s Darováním Subů!
ArcadeBulls
16.11.2017 00:13:13
Twitch

Pokud jste sledovali TwitchCon Keynote, určitě si vzpomenete, které oznámení bylo nejhlasitěji přijato: Subscription Gifting neboli možnost darovat komukoliv Předplatné. Řekli jsme, že tato funkce bude nasazena ještě před svátky a to taky plníme! Od dnešního dne můžete komukoliv na Twitchi poskytnout dárek ve formě subu na 1 měsíc!

Od TwitchConu jsme si dali za cíl představit vám nové funkce, které vám usnadní podpořit vaše oblíbené streamery. Spuštěním služby Sub Gifting jsme splnili toto na 66,7%! Další krok: Nakupování Bitů službou PayPal. Takže zůstaňte na příjmu!


Jak funguje darování Subů?

Všichni známe někoho, kdo si zaslouží dar. Možná jsou obzvláště laskaví nebo povzbuzující k ostatním. Možná mají ty nejlepší memes. Ale z jakéhokoli důvodu se nemohli připojit k subům. Nyní jim můžete vyjít vstříc a darovat jim předplatné na kanálu dle vašeho výběru v hodnotě 4,99, 9,99 nebo 24,99 dolarů.

Stačí kliknout na jejich jméno v chatu a když se objeví uživatelská karta, zobrazí se tlačítko Gift a Sub či Darování předplatného. Nebo můžete kliknout na tlačítko Subscribe či Předplatit v horní části stránky kanálu, vybrat možnost Gift a Sub či Darovat předplatné, zadat jejich uživatelské jméno do vyhledávacího pole a vybrat kamaráda, kterému sub darujete.Po dokončení nákupu se můžete rozhodnout, zda v chatu zobrazíte zprávu oznamující darování předplatného. Příjemce vašeho dárku informujeme, že obdržel dárek prostřednictvím oznámení v pravém horním rohu stránky twitch.tv. Na stránce pro správu odběru se zobrazí všechny odběry, které jste obdrželi.


Nyní můžete podporovat streamery, které máte rádi a zlepšit někomu, kdo si to zaslouží, den, Dejte dárek ke svátkům, narozeninám nebo jen proto, že můžete někomu udělat radost!

Partneři a Affiliate Partneři: Vytvořte Sub Wishlist s "Heroes" od GameWispu


Jako perfektní doplněk máme od společnosti GameWisp zcela nové rozšíření pro Partnery a Affiliate Partnery s názvem Heroes.

"Hrdinové" umožňují, aby streameři strhli pozornost na ty lidi, kteří dělají z Twitche neuvěřitelné prostředí každý den. Prostřednictvím Wishlistu, Partneři a Affiliate Partneři, kteří nainstalují toto rozšíření, mohou poukázat na diváky, kteří si zaslouží darování subů. Fanoušci pak mohou darovat těmto šťastlivcům předplatné přímo z tohoto nástroje. Nainstalujte jej zde.


FAQ - Nejčastější dotazy

Mohu darovat někomu Sub za 9,99 dolarů nebo za 24,99 dolarů?
Ano, můžete získat předplatné na všech třech cenových úrovních: 4,99 dolarů, 9,99 dolarů nebo 24,99 dolarů.

Počítá se darovaný sub k celkovému předplatnému? Jinak řečeno, kdyby zrušil můj subscribe, prodlouží darovaný sub dobu, kdy mohu udržet počítání měsíců v případě obnovy?
Ano, darovaný sub prodlouží/udrží období pro pokračování subu.

Pokud obdržím subscribe na kanál, na který jsem nikdy nesubnul, a po ukončení darovaného měsíce se rozhodnu pokračovat v subu, začíná můj sub prvním či druhém měsíci?
Váš sub by začal v druhém měsíci, protože darování subů se počítají k počtu měsíců.

Mohu si koupit svůj subcribe na kanálu, na kterém jsem obdržel dárkem sub?
Ano, můžete! Pokud máte aktivní dárkové předplatné kanálu, můžete sub zakoupit buď pomocí tlačítka předplatného v pravém horním rohu přehrávače videa, nebo na stránce správy předplatného. Tento subscribe bude účtován až po ukončení dárkového předplatného.

Snažil jsem se někomu dát sub, ale tlačítko Darování subu je šedé. Proč?
Pokud je někdo v kanálu již subnutý nebo zabanován, nemůže v daném kanálu přijímat dary. Zabanovaní uživatelé nemohou odesílat dárky v kanálech, kde jsou zakázány.

Mohu koupit někomu vyšší úroveň subu? Příkladem můj přítel má sub za 4.99$ a chci mu darovat upgrade na částku 24,99 dolarů za měsíc.
Vylepšení subů nejsou v současnosti k dispozici.

Mohu koupit někomu opakující se subscribe?
V tuto chvíli ne. Darování subů trvají momentálně pouze jeden měsíc.

Mohu odmítnout darovaný sub?
Když vám někdo daruje sub, automaticky obdržíte předplatné a Twitch Partner nebo Affiliate Partner dostane podíl ze subu od tohoto odběru. Můžete se rozhodnout zakázat výhody předplatného (emoty aj.), ​​pokud vám tento kanál nevyhovuje, ale chceme se ujistit, že podpora stále přichází danému streamerovi, protože darující toto zamýšlel. Výhody subu můžete vypnout na stránce správy předplatného.

Jsou darované suby vratné?
Ne. Všechny nákupy jsou konečné.

Co se týče týmových odběrů?
Darování subů v rámci týmů momentálně není k dispozici

Mohu využít tuto funkci na mobilní aplikací nebo ze subs.twitch.tv?
Ne, funkce momentálně není k dispozici ani z našich mobilních aplikací, ani ze stránek subs.twitch.tv.

Mohu darovat sub přes můj Twitch Prime?
Ne, předplatné Twitch Prime nelze použít k darování předplatnému jinému uživateli.