Achievementy & Souhrn Streamu!
ArcadeBulls
15.11.2017 11:52:19
Twitch

"Streameři na prvním místě" není jen jednou z hodnot Twitche; je to v centru všeho, co děláme. A letos na TwitchConu jsme oznámili tři nové funkce pro tvůrce, jako jste vy.
První funkce, Raidy, byly spuštěny krátce po TwitchConu. A dnes jsme tak nadšeni, že vám řekneme více o tzv. Achievementech a Souhrnech Streamů volně přeloženého do "Sumáře" a jak vám pomohou tyto funkce růst.

Naším cílem je přimět streamery k úspěchu, takže jsme vám naslouchali a zjišťovali jsme, jaké jsou vaše největší překážky a požadavky: více transparentnosti při usilování o status partnera či Affiliate programu a rychlejší a lepší analýzu streamu. Následující nástroje se zabývají těmito problémy. Velcí nebo malí, noví nebo veteráni, od videoher až po vaření, všichni tvůrci obsahu se mohou těšit na tyto nové výhody.
Jedná se o dvě vzrušující nové funkce připravené pro vás:

Achievementy (Úspěchy): Pro mnoho streamerů je sen být Twitch Partner nebo být v Affiliate programu. Požadavky, které máme a váš pokrok v tomto směřování a následném získání statusu nebyly vždy jasné. S tímto jsme vybudovali tzv. Achievementy.
Jsou to milníky, které motivují streamery, aby se naučili využívat osvědčené postupy a komunikovali s jejich komunitami a fanoušky. Tyto milníky poskytnou tvůrcům jasný plán, který bude společně s vámi růst a budete vědět váš aktuální stav k získání statusu Partnera nebo Affiliate programu.

Přehled Streamu ("Sumář"): Shrnutí streamu zobrazuje informace, které budete chtít vědět o vašich minulých streamech, a to vše na jedné stránce. Stránka obsahuje statistiky o výkonu za jeden stream, populární klipy, zdroje návštěvnosti, pokrok v oblasti Achievementů, tipy pro streamování a další.

Chcete se dozvědět více? Navštivte naše portály nápovědy, kde najdete všechny informace, které potřebujete o dosažených achievementech, souhrnu dat o streamu a v případě, že jste to poprvé vynechali, o Raidech.

To je jen začátek toho, co přijde. Jako vždy je vaše zpětná vazba nezbytná k tomu, abyste nám ukázali, jak nejlépe postupovat kupředu. Dejte nám vědět, jak se vám líbí nové funkce Achievementů, "Sumáře" a Raidů.

Můj pohled:
Je naprosto parádní, že Twitch napomáhá novým streamerům či tvůrcům v rámci Affiliate programu zasadit svoji činnost do kontextu jakési cesty, jak získat vysněný kontrakt coby oficiální Twitch Partner. V rámci gamifikace čímž achievement systém bezesporu je zároveň motivuje streamery využívat dalších nástrojů, jak se více zapojit do komunitních aktivit či otevřit tak základní věc, jakou je například Dashboard.
Twitch investuje nemalý čas i peníze do vylepšení a ztransparentnění celého procesu a tuto cestu vždy uvítám. Streaming obecně je velmi náročný a know-how je obrovské. Jen mějte na paměti, že Partnerským kontraktem celá tato sranda nekončí a nejedná se o ultimátní cíl, spíše naopak...