TwitchCon 2017 Keynote: Vše co potřebujete vědět
ArcadeBulls
21.10.2017 23:27:53
Twitch

Pokud jste vynechali TwitchCon 2017 Keynote nebo jste jen hledali podrobnosti o tom, co jsme oznámili, jste na správném místě!

Níže naleznete TL;DR všeho, na čem pracujeme, a jak vám pomůžeme rozšiřovat své publikum, posílit komunitu a podpořit vaší kreativitu v týdnech a měsících před námi.

Souhrn Streamu
Přemýšleli jste někdy, jak váš Stream probíhal? Na novém "Stream Summary" na první pohled naleznete statistiky o každém streamu, včetně nedávno odemčených úspěchů, klipů, zdrojů návštěvnosti a dalších informací, které vám pomohou identifikovat, jak pokračujete v růstu. Počínaje listopadem budete mít přístup k Souhrnu Streamu přímo na řídicím panelu.

Premiéry
Stejně jako lidé, kteří se shromažďují kolem televize pro debut oblíbeného seriálu, chceme pomáhat tvůrcům organizovat události na premiéry videí a streamů, které vytvářejí nejvíce hypu, očekávání a diváků kolem odhalení vašich nových videí. Do konce letošního roku budete moci používat aplikaci "Premieres" k přeměně vašich nahraných videí na vzrušující živé události a vaši fanoušci budou moci komunikovat v chatu a hypovat odhalení vašeho obsahu.

Raidy
Raidy jsou jednou z nejzajímavějších věcí na Twitchi a teď jsme je ulehčili. Koneckonců, jedním z nejlepších způsobů, jak rozšiřovat svůj kanál, je spojit se s dalšími streamery. Počínaje listopadem můžete použít náš nový příkaz (/raid) k zahájení nájezdu, nechat své diváky připojit a poté automaticky zahostit kanál, kterému chcete poslat své diváky.

Místnosti
S "Rooms" můžete snadno vytvářet ve svém chatu oddělené prostory, které umožňují vaší komunitě smysluplnější interakci. Možná budete potřebovat místo, kde budete moci diskutovat o novinkách. Nebo možná potřebujete místo, kde můžete sdílet své oblíbené memes. Můžete vytvořit roomku pro cokoli.
Nejlepší ze všech je, že Místnosti zůstanou otevřené i v době, kdy nestreamujete, takže vaše komunita může chatovat kdykoliv chce! Jsme velmi nadšeni, že spustíme funkci do konce roku.

Rituály
Rituály usnadňují oslavování zvláštních okamžiků, které spojují vaši komunitu. Řekněme, že divák poprvé sleduje nový kanál. Po chvíli bude mít možnost upozornit zbytek komunity, že je na kanálu nový. Twitch rozbije ledy v chatu a možná si nováček udělá pár nových přátel. Rituály vám pomohou vybudovat živější komunitu. Funkce se spustí v listopadu.

Úspěchy
U mnoha streamerů je status partnera nebo partnerství snem, ale kroky, které byste měli podniknout k dosažení těchto cílů, nebyly vždy jasné. Úspěchy objasňují tyto požadavky a povzbuzují tvůrce, aby se naučili využívat osvědčené postupy a komunikovali s jejich komunitami. Tato funkce je navržena tak, aby zajistila streamerům zábavnou cestu k dosažení většího úspěchu na Twitch. V listopadu očekávejte více informací.

Darování Subů
Celou dobu se nás ptáte po této funkci a jsme rádi, že vám ji konečně můžeme přinést, těsně před Vánoční sezónou.
Možnost darovat Sub přijde velmi brzy! Budete mít možnost zakoupit 1 měsíční předplatné pro každého uživatele Twitch, včetně všech úrovní - $4.99, $9.99 a $24.99. Darující obdrží společenské uznání v chatu a třetím stranám a příjemci obdrží všechny výhody předplatného. Podělte se! Zůstaňte v kontaktu pro více informací o této funkci.

Na letošním TwitchConu máme spoustu věcí o kterých se budeme bavit!
Sledujte Amicis web pro další aktualizace!