Twitch Partner Merch k dispozici na Amazonu!
ArcadeBulls
17.10.2017 13:45:12
Twitch

Společnost Twitch se opět spojila s Amazonem, aby poskytla partnerům možnost, jak prodat svůj vlastní merch na největším trhu na světě. "Merch by Amazon", služba prozatím pouze pro zvané, otevírá dveře Twitch Partnerům a přístup k nim již začal!

Brzy budete moci koupit své oblíbené trička svých streamerů přímo na Amazonu, a pokud jste člen Twitch Prime (nebo Amazon Prime), budete mít možnost využít "Prime shipping" na svůj úžasný swag. Merch by Amazon je dodáván zatím pouze v USA, ale víme, že komunita Twitch je globální, a proto plánujeme nabídnout mezinárodní přepravu do začátku roku 2018.
Vytvořili jsme pro Amazon takto jedno místo, abyste viděli všechny ostatní oficiální merche Partnerů. V příštích několika týdnech, kdy Partneři začnou přidávat své návrhy, se na této stránce zobrazí jejich trička. Merch by Amazon umožní streamerům vybrat si ze dvou různých typů triček, standardních a prémiových, můžete si tak pohodlně vybrat dle vašeho gusta. Ujistěte se, že máte záložku na Twitch Partner Merch stránky na Amazonu a pravidelně kontrolujte, co je nového!

Twitch Partneři, máte zájem o připojení k beta verzi?
Pokud jste partnerem Twitche a máte zájem o účast ve verzi Beta, přejděte do panelu Partnerského nastavení Dashboardu a klikněte na položku Merch by Amazon, která se nachází v části Monetizace.

Jedinečné výhody Merch By Amazon zahrnují:
Nastavte si vlastní odměnu. Ovládáte, kolik na každém prodeji vyděláte. Nastavte ceny tak, aby byly konkurenceschopné a ziskové.
Bezproblémová podpora zákazníků.Opírejte se o podporu zákazníků společnosti Amazon, abyste neřešili problémy, které by jinak zabraly drahocenný čas.
Oslovte zákazníky společnosti Amazon. Vaše trička budou k dispozici stovkám milionů zákazníků Amazonu.
Amazon Prime Shipping. Všechny vaše produkty jsou vhodné pro službu Amazon Prime Shipping, takže vaši zákazníci v USA mohou přijímat objednávky rychle.

Merch by Amazon navíc bude propagovat merch Partnerů na Amazonu i prostřednictvím společnosti Amazon prostřednictvím služby Amazon Marketing Services (AMS) a inzerce na Facebooku, čímž přinese potenciálním zákazníkům váš merch.
Pro více podrobností o Merch by Amazon pro kalkulaci poplatků a další otázky, které byste mohli mít, podívejte se na stránku nápovědy. Jsme nadšeni, že můžeme prodávat vaše návrhy na největším trhu na světě.